Bransjespesifikke attributter
| Designstil | KLASSISK |
Andre attributter
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Materiale | Keramikk |
| Metalltype | Aluminium |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyr |
| produktkategori | Grytesett |
| modell | Tredelt sett |
| På tide å markedsføre | Sommeren 2020 |
| Om det finnes patenter | ikke ingene |
| Gjeldende komfyr | valuta |
| tekstur av tre | støpejern |
| Er det elektrisk? | no |
| Handelsattributt | innenlands handel |
| dybde | 9 cm |
| Behandling av tilpasning | være |
Pakking og levering
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 55X51X67 cm |
| Enkel bruttovekt: | 5.000 kg |
| Punkt | Verdi |
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Materiale | Keramikk |
| Metalltype | Aluminium |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyr |
| Designstil | KLASSISK |
| produktkategori | Grytesett |
| modell | Tredelt sett |
| På tide å markedsføre | Sommeren 2020 |
| Om det finnes patenter | ikke ingene |
| Gjeldende komfyr | valuta |
| tekstur av tre | støpejern |
| Er det elektrisk? | no |
| Handelsattributt | innenlands handel |
| dybde | 9 cm |
| Behandling av tilpasning | be |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
En standard 9x13 tommers stekepanne holder ca. 3 liter, eller 12 kopper væske når den er fylt til randen. I praktisk baking og matlag...
Se merDet raske svaret: Hvordan størrelsen på stekepannen måles Stek panne størrelsen måles på tvers av den ...
Se merHvor lenge du skal lage spaghettinudler: Det direkte svaret Standard tørkede spaghetti nudler ta 8 til 12 minutter å kok...
Se merDet korte svaret: Hvordan krydre en panne i karbonstål For å krydre en Laget inn karbonstålpanne, vasker du av det beskyttende bivo...
Se mer