Bransjespesifikke attributter
| Designstil | Modernee |
Andre attributter
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Panner |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyrer |
| Wok type | Non-stick |
| Grytedeksel Type | Uten grytetrekk |
| Diameter | 20-28 cm |
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Metalltype | Aluminium |
| Merkenavn | leerpan |
| Produktnavn | Stekepanne |
| Bruk | Lage mat |
| Stil | Modern |
| Søknad | Kjøkken |
| Farge | Tilpasset |
| Materiale | Støpt aluminium |
| Størrelse | 20/24/28 cm |
Forsyningsevne
| Forsyningsevne | 10 000 stykker/stykker per dag |
| Punkt | Verdi |
| Type | Panner |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyrer |
| Wok type | Non-stick |
| Grytedeksel Type | Uten grytetrekk |
| Diameter | 20-28 cm |
| Designstil | Modernee |
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Metalltype | Aluminium |
| Sertifisering | CE / EU |
| Trekk | Bærekraftig |
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Merkenavn |
|
| Modellnummer |
|
| Produktnavn | Stekepanne |
| Bruk | Lage mat |
| Stil | Modern |
| Søknad | Kichen |
| Farge | Tilpasset |
| Materiale | Støpt aluminium |
| Størrelse | 20/24/28cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
Hvor lenge å lage spaghetti: Det direkte svaret Mest tørket spaghetti tar 8 til 12 minutter å koke i kokende saltet vann...
Se merDet korte svaret: Hvordan rengjøre keramiske kokekar uten å ødelegge det Keramiske kokekar bør rengjøres med varmt vann, noen dråpe...
Se merDen beste Nonstick kokekar for pengene: Våre toppvalg Hvis du vil ha et rett svar: Tramontina 10-de...
Se merDen beste Non-Stick kokekar Merker akkurat nå Hvis du vil ha et rett svar: Helkledd, Zwilling og Gr...
Se mer