Bransjespesifikke attributter
| Designstil | KLASSISK |
Andre attributter
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Materialee | Keramikk |
| Metalltype | Aluminium |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyr |
| Produktlanseringstid | Vinteren 2020 |
| Finnes det patent? | ikke noe |
| Gjeldende komfyr | valuta |
| Material | 304 rustfritt stål |
| karakteristisk | Ubelagte potter |
| Er det elektrisk | ikke |
| Pottebunnmateriale | Enkel bunn |
| spesifikasjoner | 18 cm, 20 cm, 22 cm |
| pakking | kartong |
| Type lokk | Herdet rustfritt stål |
Pakking og levering
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 60X32,5X45 cm |
| Enkel bruttovekt: | 1000 kg |
| Punkt | Verdi |
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Materialee | Keramikk |
| Metalltype | Aluminium |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyr |
| Designstil | KLASSISK |
| Produktlanseringstid | Vinteren 2020 |
| Finnes det patent? | ikke noe |
| Gjeldende komfyr | valuta |
| Material | 304 rustfritt stål |
| karakteristisk | Ubelagte potter |
| Er det elektrisk | ikke |
| Pottebunnmateriale | Enkel bunn |
| spesifikasjoner | 18 cm, 20 cm, 22 cm |
| pakking | kartong |
| Type lokk | Herdet rustfritt stål |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
Hvor lenge å lage spaghetti: Det direkte svaret Mest tørket spaghetti tar 8 til 12 minutter å koke i kokende saltet vann...
Se merDet korte svaret: Hvordan rengjøre keramiske kokekar uten å ødelegge det Keramiske kokekar bør rengjøres med varmt vann, noen dråpe...
Se merDen beste Nonstick kokekar for pengene: Våre toppvalg Hvis du vil ha et rett svar: Tramontina 10-de...
Se merDen beste Non-Stick kokekar Merker akkurat nå Hvis du vil ha et rett svar: Helkledd, Zwilling og Gr...
Se mer