Bransjespesifikke attributter
| Designstil | Amerikansk stil |
| Materialee | Keramikk |
Andre attributter
| Opprinnelsessted | Kina |
| Type | Suppe og lagergryter |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyr |
| Produktnavn | Gryterett |
| Bruk | Lage mat |
| Stil | Moderne |
| Håndtak | Bakelitthåndtak med trestil |
| Søknad | Kjøkken |
| Farge | Som bilde |
| Lokk | Ingen |
| Material | Pressstøpt aluminium |
| Størrelse | 20-28 cm |
Pakking og levering
| Havn | Ningbo ELLER Shanghai |
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 30X30X30 cm |
| Enkel bruttovekt: | 3.000 kg |
Forsyningsevne
| Forsyningsevne | 100 000 stykker/stykker per måned |
| Punkt | Verdi |
| Type | Panner |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyr |
| Wok type | Non-stick |
| Grytedeksel Type | Uten grytetrekk |
| Diameter | 20-28 cm |
| Designstil | Tradisjonell |
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Metalltype | Aluminium |
| Trekk | Bærekraftig |
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Merkenavn |
|
| Modellnummer |
|
| Produktnavn | Stekepanne |
| Bruk | Lage mat |
| Stil | Moderne |
| Håndtak | Bakelitthåndtak med trestil |
| Søknad | Kjøkken |
| Farge | Som bilde |
| Lokk | Ingen |
| Materiale | Pressstøpt aluminium |
| Størrelse | 20-28 cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
Hvor lenge å lage spaghetti: Det direkte svaret Mest tørket spaghetti tar 8 til 12 minutter å koke i kokende saltet vann...
Se merDet korte svaret: Hvordan rengjøre keramiske kokekar uten å ødelegge det Keramiske kokekar bør rengjøres med varmt vann, noen dråpe...
Se merDen beste Nonstick kokekar for pengene: Våre toppvalg Hvis du vil ha et rett svar: Tramontina 10-de...
Se merDen beste Non-Stick kokekar Merker akkurat nå Hvis du vil ha et rett svar: Helkledd, Zwilling og Gr...
Se mer