Bransjespesifikke attributter
| Designstil | Minimalistisk |
| Trekk | Bærekraftig |
Andre attributter
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Panner |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyr |
| Wok type | Non-stick |
| Grytedeksel Type | Glassdeksel |
| Diameter | 24 cm |
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Metalltype | Aluminiumslegering |
| Sertifisering | LFGB |
| Merkenavn | LEERPAN |
| Serie | Natur-serien |
| Materiale | Støpt aluminium |
| Lokk | Naturserie Lokk |
| Håndtak | S/S langt håndtak |
| Base | Hull induksjonsbunn med gravert logo |
| Interiør | Overlegen kvalitet PTFE non-stick belegg |
| Ytre | 2 senere silikon polyester høyglanseffekt |
Pakking og levering
| Emballasjedetaljer | Fargekortsett med miljøvernpose i papirboks |
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 30X30X30 cm |
| Enkel bruttovekt: | 3.000 kg |
Forsyningsevne
| Forsyningsevne | 1000000 stykker/stykker per måned |
| Punkt | Ikke-klebende lagergryte |
| Størrelse | 20/22/24/26/28cm eller tilpasset |
| Materiale | Aluminium |
| Logo | Skikk |
| Tykkelse | Toppfelg 4,0 Body 2,5 Bunn 3,0mm |
| Håndtak | Bakelitt soft touch revited, Rustfritt stål med myk tre, eller tilpasset |
| Pakking | Fargehylse eller tilpasset |
| OEM/ODM | Velkommen |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
En standard 9x13 tommers stekepanne holder ca. 3 liter, eller 12 kopper væske når den er fylt til randen. I praktisk baking og matlag...
Se merDet raske svaret: Hvordan størrelsen på stekepannen måles Stek panne størrelsen måles på tvers av den ...
Se merHvor lenge du skal lage spaghettinudler: Det direkte svaret Standard tørkede spaghetti nudler ta 8 til 12 minutter å kok...
Se merDet korte svaret: Hvordan krydre en panne i karbonstål For å krydre en Laget inn karbonstålpanne, vasker du av det beskyttende bivo...
Se mer