Bransjespesifikke attributter
| Materiale | Metall |
Andre attributter
| Type panner | Steker og grillpanner |
| Metalltype | Aluminium |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyr |
| Grytedeksel Type | Uten grytetrekk |
| Potdeksel | ingen |
| Kapasitet | multi |
| Modellnummer | L34 |
| Produktnavn | Kokekarsett Kjøkken |
| Bruk | Hjemmelaging |
| Håndtak | Bakelitt håndtak |
| Kommersiell kjøper | Mat |
| Belegg | Non-stick belegg matlagingsoverflate |
| Type | Kjøkkenutstyr |
| Farge | Tilpasset farge |
| Funksjon | Non-stick matlagingsoverflate |
| Størrelse | Tilpasset størrelse |
| Nøkkelord | Flerseksjons kokepanne |
Pakking og levering
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 35X45X28 cm |
| Enkel bruttovekt: | 2.000 kg |
| Punkt | Ikke-klebende kokekarsett |
| Størrelse | 14/12/16/18 eller tilpasset 20/22/24/26/28/30/32cm eller tilpasset |
| Materiale | Aluminium |
| Logo | Skikk |
| Bottem | Induksjonsbunn (valgfritt) |
| Tykkelse | Toppfelg 4,0 Body 2,5 Bunn 3,0mm |
| Håndtak | Bakelitt myk berøring rivet eller tilpasset |
| Pakking | Fargehylse eller tilpasset |
| OEM/ODM | Velkommen |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
Hvor lenge å lage spaghetti: Det direkte svaret Mest tørket spaghetti tar 8 til 12 minutter å koke i kokende saltet vann...
Se merDet korte svaret: Hvordan rengjøre keramiske kokekar uten å ødelegge det Keramiske kokekar bør rengjøres med varmt vann, noen dråpe...
Se merDen beste Nonstick kokekar for pengene: Våre toppvalg Hvis du vil ha et rett svar: Tramontina 10-de...
Se merDen beste Non-Stick kokekar Merker akkurat nå Hvis du vil ha et rett svar: Helkledd, Zwilling og Gr...
Se mer