Bransjespesifikke attributter
| Designstil | KLASSISK |
Andre attributter
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Materiale | Keramikk |
| Metalltype | Aluminium |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyr |
| Produktkategori | Stekepanne |
| modell | 32 cm |
| Finnes det patent? | ikke noe |
| Gjeldende komfyr | general |
| Handelsattributt | Innenlands |
| dybde | 9.5 |
| Behandling av tilpasning | ja |
| Materiale av pottebunn | Dobbeltbunnet |
| spesifikasjoner | 32 cm |
| pakking | Fargeboks |
| Punkt | Verdi |
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Materiale | Keramikk |
| Metalltype | Aluminium |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyr |
| Designstil | KLASSISK |
| Produktkategori | Stekepanne |
| modell | 32 cm |
| Finnes det patent? | ikke noe |
| Gjeldende komfyr | general |
| Handelsattributt | Innenlands |
| dybde | 9.5 |
| Behandling av tilpasning | ja |
| Materiale av pottebunn | Dobbeltbunnet |
| spesifikasjoner | 32 cm |
| pakking | Fargeboks |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
Hvor lenge å lage spaghetti: Det direkte svaret Mest tørket spaghetti tar 8 til 12 minutter å koke i kokende saltet vann...
Se merDet korte svaret: Hvordan rengjøre keramiske kokekar uten å ødelegge det Keramiske kokekar bør rengjøres med varmt vann, noen dråpe...
Se merDen beste Nonstick kokekar for pengene: Våre toppvalg Hvis du vil ha et rett svar: Tramontina 10-de...
Se merDen beste Non-Stick kokekar Merker akkurat nå Hvis du vil ha et rett svar: Helkledd, Zwilling og Gr...
Se mer