Andre attributter
| Type panner | Steker og grillpanner |
| Materiale | Keramikk |
| Metalltype | Pressstøpt aluminium |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyrer |
| Grytedeksel Type | Uten grytetrekk |
| Kapasitet | <1L |
| Produktnavn | grill stekepanne |
| knott | bakelitt knott |
| bunn | induksjon med preget logo |
| Innvendig belegg | Kvalitet PTFE, PFOA-FRI |
| Ytre | PTFE varmebestandig belegg |
| Tykkelse | 1,8–4,5 mm |
| Fabrikksertifikat | TUV, BV, LFGB, ISO, BSCI |
| MOQ | 800 stk |
| Logo | Tilpasset logo akseptabelt |
Pakking og levering
| Emballasjedetaljer | farge boks kartong |
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 55X55X55 cm |
| Enkel bruttovekt: | 5.000 kg |
Forsyningsevne
| Forsyningsevne | 150 000 stykker/stykker per måned |
| Punkt | Verdi |
| Type panner | Steker og grillpanner |
| Materiale | Metall |
| Metalltype | Pressstøpt aluminium |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyrer |
| Grytedeksel Type | Uten grytetrekk |
| Kapasitet | <1L |
| Modellnummer | 111 |
| Produktnavn | grill stekepanne |
| knott | bakelitt knott |
| bunn | induksjon med preget logo |
| Innvendig belegg | Kvalitet PTFE, PFOA-FRI |
| Ytre | PTFE varmebestandig belegg |
| Tykkelse | 1,8–4,5 mm |
| Fabrikksertifikat | TUV, BV, LFGB, ISO, BSCI |
| MOQ | 800 stk |
| Logo | Tilpasset logo akseptabel |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
En standard 9x13 tommers stekepanne holder ca. 3 liter, eller 12 kopper væske når den er fylt til randen. I praktisk baking og matlag...
Se merDet raske svaret: Hvordan størrelsen på stekepannen måles Stek panne størrelsen måles på tvers av den ...
Se merHvor lenge du skal lage spaghettinudler: Det direkte svaret Standard tørkede spaghetti nudler ta 8 til 12 minutter å kok...
Se merDet korte svaret: Hvordan krydre en panne i karbonstål For å krydre en Laget inn karbonstålpanne, vasker du av det beskyttende bivo...
Se mer