Bransjespesifikke attributter
| Designstil | Modernee |
| Trekk | Bærekraftig |
Andre attributter
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Panner |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyrer |
| Wok type | Non-stick |
| Grytedeksel Type | Uten grytetrekk |
| Diameter | 20-28 cm |
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Metalltype | Aluminium |
| Sertifisering | CE / EU |
| Merkenavn | Nonstick panner |
| Modellnummer | Nonstick panner |
| Produktnavn | Stekepanne |
| Bruk | Lage mat |
| Stil | Modern |
| Søknad | Kichen |
| Farge | Tilpasset |
| Materiale | Støpt aluminium |
| Størrelse | 20/24/28 cm |
Pakking og levering
| Havn | Ningbo ELLER Shanghai |
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 30X30X30 cm |
| Enkel bruttovekt: | 3.000 kg |
Forsyningsevne
| Forsyningsevne | 10000 stykker/stykker per måned |
| Punkt | Non-stick stekepanne |
| Størrelse | 20/22/24/26/28cm eller tilpasset |
| Materiale | Aluminium |
| Logo | Skikk |
| Tykkelse | Toppfelg 4,0 Body 2,5 Bunn 3,0mm |
| Håndtak | Bakelitt soft touch revited, Rustfritt stål med myk tre, eller tilpasset |
| Pakking | Fargehylse eller tilpasset |
| OEM/ODM | Velkommen |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
En standard 9x13 tommers stekepanne holder ca. 3 liter, eller 12 kopper væske når den er fylt til randen. I praktisk baking og matlag...
Se merDet raske svaret: Hvordan størrelsen på stekepannen måles Stek panne størrelsen måles på tvers av den ...
Se merHvor lenge du skal lage spaghettinudler: Det direkte svaret Standard tørkede spaghetti nudler ta 8 til 12 minutter å kok...
Se merDet korte svaret: Hvordan krydre en panne i karbonstål For å krydre en Laget inn karbonstålpanne, vasker du av det beskyttende bivo...
Se mer