| Designstil | KLASSISK |
| Materiale | Metall |
| Trekk | Bærekraftig |
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Kokekarsett |
| Merkenavn | leerpan |
| Farge | Hvit |
| Logo | Godta tilpasset logo |
| Type | Kjøkkenutstyr |
| Håndtak | Mykt berøringshåndtak |
| Materialtype | Mental |
| Stil | Enkel |
| Størrelse | 16/18/20/22/24/26/28/30/32 cm |
| Navn | Sett med kjøkkenutstyr |
| Bunn | Rund |
| Belegg | Non-stick belegg matlagingsoverflate |
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 7,5X18X5 cm |
| Enkel bruttovekt: | 2.500 kg |
| Punkt | Verdi |
| Designstil | KLASSISK |
| Type | Kokekarsett |
| Materiale | Metall |
| Trekk | Bærekraftig |
| Opprinnelsessted | Kina |
| | Zhejiang |
| Farge | Hvit |
| Logo | Godta tilpasset logo |
| Type | Kjøkkenutstyr |
| Håndtak | Mykt berøringshåndtak |
| Materialtype | Mental |
| Stil | Enkel |
| Størrelse | 16/18/20/22/24/26/28/30/32 cm |
| Navn | Sett med kjøkkenutstyr |
| Bunn | Rund |
| Belegg | Non-stick belegg Matlagingsoverflate |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
En standard 9x13 tommers stekepanne holder ca. 3 liter, eller 12 kopper væske når den er fylt til randen. I praktisk baking og matlag...
Se merDet raske svaret: Hvordan størrelsen på stekepannen måles Stek panne størrelsen måles på tvers av den ...
Se merHvor lenge du skal lage spaghettinudler: Det direkte svaret Standard tørkede spaghetti nudler ta 8 til 12 minutter å kok...
Se merDet korte svaret: Hvordan krydre en panne i karbonstål For å krydre en Laget inn karbonstålpanne, vasker du av det beskyttende bivo...
Se mer