Bransjespesifikke attributter
| Designstil | KLASSISK |
Andre attributter
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Materiale | Keramikk |
| Metalltype | Aluminium |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyrer |
| Grytedeksel Type | Glassdeksel |
| Potdeksel | Med grytetrekk |
| Kapasitet | 3-4L |
| farge | Melkehvit, kan tilpasses |
| Produktkategori | Melkegryte |
| Time-to-market | Sommeren 2021 |
| Har du patent | ikke noe |
| Gjeldende komfyr | valuta |
| tekstur av tre | aluminiumslegering |
| karakteristisk | Non stick pott |
| Er det elektrisk? | ikke |
| Handelsattributt | tilpasse |
| dybde | 10 cm |
Pakking og levering
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 18X13X7 cm |
| Enkel bruttovekt: | 25.000 kg |
| Punkt | Verdi |
| Type panner | Stekepanner og panner |
| Materiale | Keramikk |
| Metalltype | Aluminium |
| Gjeldende komfyr | Generell bruk for gass- og induksjonskomfyrer |
| Designstil | KLASSISK |
| farge | Melkehvit, kan tilpasses |
| Produktkategori | Melkegryte |
| Time-to-market | Sommeren 2021 |
| Har du patent | ikke noe |
| Gjeldende komfyr | valuta |
| tekstur av tre | aluminiumslegering |
| karakteristisk | Non stick pott |
| Er det elektrisk? | ikke |
| Handelsattributt | tilpasse |
| dybde | 10 cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
Hvor lenge å lage spaghetti: Det direkte svaret Mest tørket spaghetti tar 8 til 12 minutter å koke i kokende saltet vann...
Se merDet korte svaret: Hvordan rengjøre keramiske kokekar uten å ødelegge det Keramiske kokekar bør rengjøres med varmt vann, noen dråpe...
Se merDen beste Nonstick kokekar for pengene: Våre toppvalg Hvis du vil ha et rett svar: Tramontina 10-de...
Se merDen beste Non-Stick kokekar Merker akkurat nå Hvis du vil ha et rett svar: Helkledd, Zwilling og Gr...
Se mer