Bransjespesifikke attributter
| Designstil | KLASSISK |
| Materialee | støpt lron |
| Trekk | Bærekraftig, lagerført |
Andre attributter
| Opprinnelsessted | Zhejiang, Kina |
| Type | Kokekarsett |
| Merkenavn | leer |
| Modellnummer | 0233 |
| Material | Støpejern |
| Produktnavn | Kokegryte |
| Bruk | Hjem Hotell Restaurant |
| Lokk | Glassdeksel |
| Farge | Black Pot |
| Funksjon | Multipurpose Pot |
| Pakking | Fargeboks |
| Logo | Egendefinert logo akseptabelt |
| Nøkkelord | Kokesett Kokegryte |
| Størrelse | 45*12*24,5 cm |
Pakking og levering
| Salgsenheter: | Enkelt element |
| Enkeltpakkestørrelse: | 45X12,3X4,5 cm |
| Enkel bruttovekt: | 23.000 kg |
| Punkt | Verdi |
| Designstil | KOREANSK |
| Type | Kokekarsett |
| Materialee | støpt lron |
| Trekk | Bærekraftig, lagerført |
| Opprinnelsessted | Kina |
|
| Zhejiang |
| Modellnummer | 0233 |
| Material | Støpejern |
| Produktnavn | Kokegryte |
| Bruk | Hjem Hotell Restaurant |
| Lokk | Glassdeksel |
| Farge | Black Pot |
| Funksjon | Multipurpose Pot |
| Pakking | Fargeboks |
| Logo | Egendefinert logo akseptabelt |
| Nøkkelord | Kokesett Kokegryte |
| Størrelse | 45*12*24,5 cm |

Ningbo Leer Kitchenware Co., Ltd. ble grunnlagt i 2022, som er nesten det siste året med COVID-19-pandemien. Vi holder oss til den opprinnelige ambisjonen om "å lage den ikke-klebende pannen".
Leer produserer alle typer panner for våre kunder via både OEM og ODM over hele verden. Vi tilbyr også våre kunder en mulighet fra bunnen av til å samarbeide med våre ingeniører om design av kokekar, som virkelig er tilpasset. Alt av kjøkkenutstyr og kokekar er konstruert og produsert i vårt 150 000 kvadratmeter store anlegg, som ligger i Cixi City, Zhejiang-provinsen, Kina.
Hvor lenge å lage spaghetti: Det direkte svaret Mest tørket spaghetti tar 8 til 12 minutter å koke i kokende saltet vann...
Se merDet korte svaret: Hvordan rengjøre keramiske kokekar uten å ødelegge det Keramiske kokekar bør rengjøres med varmt vann, noen dråpe...
Se merDen beste Nonstick kokekar for pengene: Våre toppvalg Hvis du vil ha et rett svar: Tramontina 10-de...
Se merDen beste Non-Stick kokekar Merker akkurat nå Hvis du vil ha et rett svar: Helkledd, Zwilling og Gr...
Se mer